Nabídka malířského kurzu pro tento rok

Termíny pro skupiny upravuji podle požadavku v průběhu celého roku, jinak pro jednotlivce platí prodloužené víkendy v období letních prázdnin(dále bude ještě upřesněno podle zájmu a možností).

Představuji Vám projekt (letního) malířského kurzu (prodlouženého víkendu), zaměřeného na téma krajiny a malbu olejovými barvami na plátno (v případě špatného počasí ateliérová malba). Kurz je vhodný pro začátečníky nebo mírně pokročilé. Naučíte se základy práce s malířským náčiním a materiály, připravit podklady pro malbu, používat olejové barvy, dále základy kompozice, vyhledávání vhodných témat v krajině apod. Lektor Vás seznámí s teorií výtvarného umění.

Celý kurz je postaven tak, aby měl každý účastník postaráno o kvalitní ubytování, stravu a výtvarný materiál a mohl se tak maximálně věnovat sobě, své práci a relaxaci. Lektor se každému osobně věnuje v průběhu celého kurzu. Ubytování (soukromá chalupa) poskytuje všechny požitky domácího prostředí. Nemusíme se ohlížet jestli někde ukápne barva, denní režim včetně stravy si uspořádáme jak budeme chtít, to samé platí o odpočinku a relaxaci. Můžete využívat kuchyňku, televizi, DVD, internet dle libosti, nabízí se také venkovní gril a příjemné posezení.

Konkrétní termíny prodloužených víkendů se upřesní podle zájmu účastníků. Místo konání- Čáslavsko, Železné Hory. Místo ubytování- Drobovice u Čáslavi (soukromá chalupa). Máte-li zájem o účast na letním plenéru nebo se chcete dozvědět bližší informace, např. o ceně kurzu, volejte na tel. číslo- Marek Pilnáček tel: 604 424 370 nebo pište na e-mailovou adresu drevickovadilnicka@seznam.cz